Olenemata sellest, kas auto on suur või väike, kallis või odav, uus või vana, on auto väärt, et seda kulumise, kahjustavate tegurite ja seega ka väärtuse vähenemise eest kaitsta.
MrCAP pakub erinevate hooldustega laiaulatuslikku serviceprogrami*, mis hoolitseb Teie auto eest ja kaitseb seda, tõstes selle kvaliteeti.

FormulaU™Ceramic

Ainulaadne ja tõestatud värvipinna hooldus, mis kestab aastaid ning muudab auto vastupidavaks kulumise, kahjustavate tegurite ja läike kadumise suhtes.

FormulaU™Ceramic mõjub ennetavalt ja säilitab meeldiva uue auto tunde kuid tagab rabava tulemuse ka juba mõned aastad kasutatud autode puhul. Vana ja kulunud värvipind saab uue ilme ja sära.

FormulaU™Ceramic tungib laki pooridesse ja moodustab kaitsva, mustust tõrjuva ja läikiva pinna. Autot on lihtsam hoida säravalt puhta ja ilusana.

Kestvus: 24h

BRONEERI FormulaU™Ceramic

MasterTreatment™

Auto sise- ja välispindade täishooldus. See hooldus sobib võrdselt nii uutele kui ka juba mõned aastad sõitnud autodele.

Uute autode puhul on MasterTreatment™ hooldusel ennetav mõju, mille abil säilib meeldiv uue auto tunne. Kasutatud autod võivad pärast MasterTreatment™ hooldust välja näha isegi kenamad kui uued.

Programm põhineb kahel Mr CAPi põhihooldusel – FormulaU™Ceramic, mis on autolaki pinnahooldus, ja NewMatizing™ mis on autosalongi hooldus.
Lisaks lakile, tekstiilile ja nahale töödeldakse mootoriruum ja pagasiruum ning kõik välis- ja sisedetailid.

MasterTreatment™ muudab Teie auto laki vastupidavaks kulumise, kahjustavate tegurite ja läike kadumise suhtes. Auto salong saab „nähtamatu kaitserüü”, mis kaitseb ja tõrjub mustust.

Kestvus: 24h

BRONEERI MasterTreatment™

MEILE USALDATUD AUTOMARGID

Altimo OÜ
Läike tee 3c, 75312 Peetri
Rae vald, Eesti
Reg. number: 14100952
KMKNR: EE101902418

CarWash by MrCAP Poordi

E-R 8-18
L 10-17
P kokkuleppel

+372 5335 9694
poordi@mrcap.ee

contact-section